LXXXIV Figurkowy Karnawał Blogowy - Bohater! Podsumowanie.

 


Dzień dobry!

Czas podsumowań!Inicjatywę rozpoczął Inkub z bloga Wojna w Miniaturze a wszystkie dotychczasowe edycje możecie obejrzeć na blogu Danse Macabre pod TYM linkiem. Tymczasem przejdźmy do podsumowania sierpniowej edycji.


Pierwszy niczym pocisk pojawił się Wielebny Rafael z Kaliber 28 mm. Przywitał nas klasyką Mordheima czyli modelem drega. Poznajcie Igora! Następnie wpadł na FKB potsiat z Gangs of Morheim i zaprezentował Emeldę Braskov w swoim niesamowitym grim-darkowym stylu.Wołek Zbożowy z bloga Nerdworkshop zaprezentował nam jednego z bohaterów Sigmara - Gardusa Steel Soul'a, który za nic ma ostrzeżenia Deadpoola (te o lądowaniu, które rozwala kolano).Z kolei Bahior z The Dark Oak dokończył rewelacyjnego Primaris Lieutenanta z lipcowego FKB. Drżyj plugastwo mrocznego świata 40 milenium!Chyba nigdy w historii FKB nie zabrakło quidamcorvusa, który i tym razem pokazał klasę oraz udowodnił, że (nie)życie bohatera do łatwych nie należy. Jakby tego było mało, w pakiecie dostaliśmy nie jeden a dwa wpisy!  
W zabawie wziął też udział szeperd z bloga Bitewny Zgiełk i zaprezentował figurkę Nieznanego Żołnierza, który przebył niesamowitą drogę, bo przyjechał do szeperda aż z Finalndii!


Na koniec (ale pierwszy!) przybył wprost z Linii Frontu Dziadu z Lasu, i przedstawił nam figurkę do gry, która ukształtowała poglądy wielu strategów ;-) Przed Państwem Jake Kramer


Rzutem na taśmę dołączył do nas stały bywalec FKB czyli nikt inny jak Pepe z Fantasy w Miniaturze. Pomalował on bohaterskiego dowódcę dla swojej rzymskiej jazdy. 

 

A co z gospodarzem? Gospodarz tym razem "dał ciała", bo sierpień okazał się bardziej wybuchowy, niż próby jądrowe zimnej wojny. Niemniej proszę o wybaczenie tej wpadki i postaram się wszystkim to solidnie i figurkowo wynagrodzić (nawet jeżeli przyjdzie na tę chwilę poczekać jeszcze ze dwa miesiące). 

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w zabawie. A tymczasem zapraszam na bloga Gangs of Mordheim, gdzie trwa kolejna edycja tej zacnej zabawy! :-)

Za Skavenblight!

Viluir

Komentarze

 1. Dzięki za bardzo bohatersko przeprowadzoną edycje :) A na figurkowe wynagrodzenie czekam z niecierpliwością :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za poprowadzenie sierpniowej edycji. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za sierpniowe prowadzenie i wrześniowe podlinkowanie :)
  A że gospodarz FKB nie domalował figurki? - "To się wytnie!" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to oznacza, że jestem pierwszą osobą, która realnie wzięła udział we wrześniowej edycji? :-D

   Usuń

Prześlij komentarz