LXXIV FKB - Nie wszystko złoto, co się świeci! Podsumowanie.

 Dzień dobry!

Ta edycja Karnawału dobiegła właśnie końca. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie!


Inicjatywę rozpoczął Inkub z bloga Wojna w Miniaturze. Nie wszystko złoto, co się świeci! przeminęło z wiatrem i czas na podsumowanie, co tam blogerzy zmontowali w ramach swojego uczestnictwa. Wszystkie dotychczasowe edycje możecie obejrzeć na blogu Danse Macabre pod TYM linkiem. 

Pierwszy w szranki stanął koyoth z bloga Shadow Grey. Zaprezentował on piękny model (ej, ej! dodatkowo jest tutaj pewna konwersja!) czarnoksiężnika Chaosu.Kolejno zawitał na Karnawał Dziadu z lasu ze swymi dzielnymi Fyreslayerami!
Na pokładzie nie mogło zabraknąć takiego weterana walk jak Quidamcorvusa z bloga Danse Macabre. Jego kociołek (czy też raczej prawdziwy kocioł, patrząc na rozmiar!) ociepli atmosferę w te ponure, jesienne dnie. Pepe z bloga Fantasy w miniaturze, od którego przejęłam pałeczkę prowadzenia FKB też zawitał. Pomalował on pięknego, oldschoolowego Poszukiwacza Złota.Na koniec i mój skromny udział, bo gospodarzowi nie wypada pchać się przed gości. Malutka dioramka do Mordheim.Drzwi karnawału zawsze stoją otwarte. Na ostatki imprezy załapał się Bahior z bloga The Dark Oak, dla którego cenniejszy od złota okazał się najważniejszy zasób ludzkiego życia - czas. Ale modele również doczekały się uwiecznienia :-)


Jako ostatni na Karnawał załapał się potsiat z bloga Gangs of Mordheim. Zaprezentował on Stormcastów w swoim najlepszym, grimdarkowym wydaniu!Szanowni Państwo, to byłoby na tyle. Dziękuję wszystkim za udział! Gospodarzem najbliższej edycji został koyoth, który na swym blogu Shadow Grey ogłosi jeszcze dzisiaj (tj. 2.11.2020 r.) nową edycję FKB. A tymczasem zachęcam do wzięcia udziału w Świątecznej Wymianie Figurkowej, którą w tym roku organizuje Elmin!

Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

 1. I jeszcze ja, dramatycznie spóźniony z niekompletnymi modelami :) http://thedarkoak.blogspot.com/2020/11/prime-guard-wip-fkb74.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorzuciłam ;-) można oddzwonić, iż tradycji stało się zadość :-D

   Usuń
  2. No tak. Ja tylko od wielkiego dzwona nie jestem spóźniony na fkb

   Usuń
  3. Bahior uszy do góry, tylko sobie tak trochę dworowałam a poza tym to taka na swój sposób zabawna tradycja :-D grunt, że wziąłeś udział, że coś zrobiłeś i że Ci się chciało. Peace and love!

   Usuń
  4. Chłopak się żeni niebawem, niech się przyzwyczaja, że będzie z niego dworowane. ;)

   Usuń
  5. Uuuuuu! Poważny temat! Gratulacje Bahior! Oby Twoja luba nigdy nie sprzedała Twych figurek za tyle, za ile powiedziałeś, że je kupiłeś! :-D

   Usuń
 2. To jeszcze tu spróbuję dopisać: Jestem i ja!
  https://gangsofmordheim.blogspot.com/2020/10/fkb-lxxiv-farstriders.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy na Karnawale ;-)

   Usuń
  2. Ale mi robią te Twoje Stormcasty! Doskonała robota!

   Usuń
  3. Co nie? Szczęka opada, klawiatura w drzazgi. Chciałabym chociaż jeden model mieć tak grimdarkowy jak te jego :-D

   Usuń
 3. Jeszcze raz wielkie dzięki za to, że mnie zmobilizowałaś do pomalowania tego modelu ;)
  Z tego co wiem to Koyoth miał przejąć pałeczkę gospodarza FKB!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz! Dobrze, że mi tutaj o tym piszesz, już do niego uderzam.

   Usuń
 4. Dzięki za poprowadzenie październikowej edycji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie masz za co dziękować, cieszę się, że mogę brać udział w tym zamieszaniu :-)

   Usuń

Publikowanie komentarza