LXXI Figurkowy Karnawał Blogowy "Chosen One" - przygotownania.

Dzień dobry!

Początek miesiąca w blogosferze jak zwykle otwiera Figurkowy Karnawał Blogowy. Tym razem pod przewodnictwem Pepe do zabawy wplata się kilka dodatkowych elementów...


...i jest nim eliminacja! To znaczy, nie mając nic groźnego na myśli, wybiera się 5 wspaniałych po czym 4 z nich grzecznie usuwa się na bok. Wybraniec może być tylko jeden! Tak, tak, dobrze czytacie. Nie mniej, nie więcej jak jeden z tej oto piątki, prezentowanej poniżej.


1 - Lord Skrolk, 2 - Mordheimowy Zealota, 3- Eagle Eye (promo do Black Powdera), 4 - Angielski dowódca do Blood and Plunder, 5 - Victoria Haley (do repaintu bo to jakaś bardzo chora żywica)


To jak, który z nich ma trafić na warsztat pod pędzel? 


Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

 1. Wahałem się pomiędzy 1 i 2. Ale mój wybór padł... Zealotę. Jakoś pacynki są na czasie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest! Już słychać trzask pilników nad niecnymi nadlewkami. Zaraz doprowadzę go do stanu podkładowego i jeszcze dzisiaj opryskam go blaskiem puszki z Grey Seerem. :-)

   Usuń
  2. Zdecydowanie Mordheimowy Zealota ja też.

   Usuń
 2. Ja się wahałam między 4 a 5. Ale ostatecznie wygrał 4. Uwielbiam piratow 😍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie muszę więcej wrzucać Blood and Plunder na bloga. Może tym samym uda mi się namówić Ciebie i Barrego na spróbowanie tego systemu :-) albo chociaż pomalowanie do niego kilku figurek.

   Oczywiście każdy model ze zdjęcia pójdzie pod pędzel (nawet litości dozna Haleyka) tylko w swoim czasie :-D

   Usuń
 3. Ooooo genialna zabawa jakoś przeoczyło mnie to muszę się przykleić następnym razem ;) Jedyneczka, jedyneczka poproszę jedyneczkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beszcza! Zamluję go dla Ciebie z dedykacją :-)

   Usuń
  2. Jak miło :) dziękuję ! Ps do kiedy można brać udział z FKB?? Może też się skuszę :)

   Usuń
  3. Wiesz co, ta konkretna edycja miała zgłoszenia przez pierwszy tydzień, coby wszyscy malujący mieli czas na ukończenie prac. Ale za chwilę ruszy kolejna edycja więc czuj się zaproszony! :-)

   Usuń

Publikowanie komentarza