67. Figurkowy Karnawał Blogowy - PRZYGODA! Podsumowanie.

Dzień dobry!
Przygody nadszedł kres, czas podsumować co takiego wydarzyło się w tej edycji Karnawału.Inicjatywę rozpoczął Inkub z bloga Wojna w Miniaturze. 67 edycją zaopiekowałam się na łamach swojego bloga a hasłem była przygoda! Wszystkie dotychczasowe edycje możecie obejrzeć na blogu Danse Macabre pod TYM linkiem.

Uczestnicy zabawy dopisali i wpisami obrodziło. Ciesz mnie to niezmiernie, gdyż zawsze miło patrzeć na rozwój aktywności w wargamingowej strefie blogowej. Nie przedłużając przejdźmy do podsumowania.


Jako pierwszy na scenie pojawił się Wołek Zbożowy z bloga Nerd Workshop. Prędkość miał niesamowitą, bo swój udział w tej edycji FKB zaznaczył już w pierwszym tygodniu jej trwania. Przed Państwem Poszukiwacze Przygód z gry Gloomhaven.
Zaraz za nim, praktycznie kilka godzin później, uplasował się mYszkoof z bloga Dziura w zębie. Zaprezentował on bardzo sytą recenzję zestawu do gry Dropzone Commander.Kolejnym karnawałowiczem został Wielebny Rafael z bloga Kaliber 28 mm, który wraz z Synem zmalował dwie zacne figurki, odpowiednio alchemika Klausa oraz krasnoludkę Margot. Dodatkowo porwano nas do Mordheim, gdzie rozbrzmiały dzwony nostalgii.Do zabawy dołączył również jej stały bywalec czyli nie kto inny jak Quidamcorvus z bloga Danse Macabre. Na szlaki przygody wystawił on bandę niziołków do Warheim FS.Kolejnym uczestnikiem został potsiat z bloga Gangs of Mordheim. W jego przygodzie wzięła udział bardzo zacna figurka pokraka.Do zabawy dołączył także Dziadu z lasu przedstawiając piękną scenerię, rodem niemalże z przygód o znanym barbarzyńcy z Cymerii.Następnie do przygody dołączył także koyoth z bloga Shadow Grey. Zaprezentował on muskularnego herszta do bandy Untamed Beasts!Z kolei Bahior z bloga The Dark Oak podzielił się z nami przygodą jaką on i jego kamraci rozgrywają w czterdziestym milenium.Festiwal odwiedził również Pepe z Fantasy w miniaturze. Zaprezentował on krótki ale wartki akcji raport z przebiegu rozgrywki w Warhammer Quest.Rzutem na taśmę dołącza do nas Elmin z bloga Elmin's Nerd Cave. Jego krasnoludzcy rangerzy wzorem drużyny Thorina Dębowej Tarczy ruszyli na przygodę (i po skarby!).Jako gospodarzowi tej edycji nie wypadało mi, by pchać się przed gości. W ten sposób slup do Blood and Plunder zamyka tę edycję. Jego szczegółową galerię możecie zobaczyć tutaj.Następną edycję poprowadzi na swoim blogu Wołek Zbożowy a co przygotował dla Państwa na kwiecień, możecie ujrzeć pod TYM linkiem.

Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

 1. Dzięki za poprowadzenie edycji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za fajny temat!! I widzę blogi, których nie znałem - to zawsze super bo kolejne do śledzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to, to! Festiwal to zawsze dobra okazja do poznania nowych twarzy wśród WyWrotowców :-)

   Usuń
 3. Zacny temat, dzięki za poprowadzenie tej edycji. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Był przekonany, że koniec przygody zwiastuje początek kolejnej...

  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu." - J. R. R. Tolkien

   Proszę uprzejmie! :-)

   Usuń
 5. Dzięki za temat, może moje dzieciaki złapią bakcyla i będę miał z kim grać w trakcie pandemii :D
  I po również ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze do usług! :-)
   Trzymam kciuki, by złapały bakcyla!

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dzięki :-D chociaż w mojej ocenie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom. Za mobilizację i wykorzystanie tematu :-)

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Ha! Mam nadzieję, że kolejne edycje jakie przyjdzie mi poprowadzić też przypadną Ci do gustu :-D

   Usuń
 8. Very nice figures and painting! I just painted my first D&D figures...I will post them soon :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Sir on behalf of myself and the rest of the participants! Miniatures Blog Carnival is monthly event in our little polish community but feel free to join if you will :-)

   DnD miniatures you said? Are you preparing them for fun or for some RPG project? :-)

   Usuń
 9. Widzę, ze bardzo fajny temat mnie ominął 🙁, ale mam nadzieję, ze na kolejny uda mi sie załapać 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualny temat to "Wrota" a co przyniesie przyszłość to czas pokaże :-D

   Usuń

Publikowanie komentarza