64. FKB - Wesołych Świąt!

Ho! Ho! Ho!
Wesołych Świąt!Inicjatywę rozpoczął Inkub z bloga Wojna w Miniaturze. Obecną edycją opiekuje się Bahior z bloga The Dark Oak, który prowadzi "rundę dodatkową" dla tych, co nie wzięli udziału w Świątecznej Wymianie Figurkowej.

Do mnie również zawitały Święta. Chociaż malarzem byłam raczej niegrzecznym (wciąż ogromny backlog malarski) to jednakże Mikołaj zawitał z prezentami. A raczej mój Tata, który kupił mi znanemu wszystkim Velleman VTLAMP6. Po 2 latach pracy z różnym oświetleniem, gorszym, lepszym dzisiaj wiem jedno. Nie zamieniłabym swojej nowej lampy na nic innego. Dzięki Tato!


Nareszcie!


A tak wyglądało to jakiś czas temu.

Wesołych Świąt!
Viluir

Komentarze

 1. To teraz pozbądź się jeszcze tej srebrnej kratki i stanie się jasność. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę sprawdzić, chociaż mam wrażenie, że będzie mi wtedy ta jasność za mocno walić po oczach. Pierwsze wieczory z nową lampką kończyły się tym, że było mi za ciemno we wszystkich inny pomieszczeniach pomimo zapalonego w nich oświetlenia ;-)

   Usuń
  2. O, a z kratką nie lepiej? Zupełnie z innej okazji czytałem kiedyś w "Fachowym Elektryku", że "rastry natomiast montowane są w celu ochrony przed olśnieniem" (tym takim, że oczy bolą od zbyt jaskrawego względem innych powierzchni światła). Gratuluję Mikołaja i życzę wszystkiego dobrego :)

   Usuń
 2. Spóźnione, ale szczere - wesołych świąt i szczęśliwego 2020 roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest jak człowiek nie włączy powiadomień w postach ;-(

   Dzięki Ci wielkie za pamięć i życzenia! :-)

   Usuń

Publikowanie komentarza