Modelarskie Podsumowanie Tygodnia #8

Dzień dobry!
Oto już ósmy wpis z cyklu "Modelarskie Podsumowanie Tygodnia".

Poprzedni odcinek można przeczytać i obejrzeć TUTAJ.

Po ukończeniu pierwszej hordy do armii Kingdoms of Men wstąpiły we mnie nowe siły do ciągnięcia projektu. Stąd od razu zaczęłam malować nową hordę i jak na kilka godzin pracy (podkład już był na nich od ładnych paru miesięcy) to podstawowe barwy poszły wyjątkowo szybko.

Horda reprezentuje formację berserkerów. Będą to panowie wyposażeni w wielkie miecze częściej widywane pod nazwą "greatsword". Wszyscy są wyposażeni w szczątkowy pancerz oraz co istotne, malowani są w jednakowy sposób. Jest to osobista gwardia elektorska, coś jak agresywne przyzwoitki samego Ernesta von Drakenhoff (wiem, wiem, wg. lore Warhammera za czasów panowania Karla Franza w Nuln elektorką jest Emanuelle von Liebwitz, ale w naszej kampanii musiała ustąpić miejsca Ernestowi). Barwy dotyczą nie tylko samego miasta, ale także herbu hrabiego (na czerwonym polu herbowym biała brama, nad nią skrzyżowane złoty klucz i miecz).

Dodatkowo w tym tygodniu ukończyłam podstawkę pod balistę do Stormcastów oraz wyciągnęłam z szafy (za zachętą Quidamcorvus) korsarzy Mrocznych Elfów.

W tym tygodniu to by było na tyle. Do następnego razu!
Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

  1. Horda zapowiada się dobrze, ale czekam na Druchii. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! :-) Mroczniaki powolutku się malują. Chcę ich zrobić tak, by mogli godnie stanąć przeciwko innym bandom na turniejach Warheima, na których poziom malarski jest znacznie wyższy niż moje przeciętne malowanie.

      Usuń

Publikowanie komentarza