Podstawki dla bohaterów! Grecki zestaw od Alien Lab Miniatures.

Dzień dobry!

Dzisiaj przyjrzymy się greckim podstawkom od Alien Lab Miniatures.

Chociaż pewnie niewielu zdaje sobie z tego sprawę, Alien Lab Miniatures to firma z naszego polskiego podwórka. W ofercie znajdziemy głównie wszelkiej maści sceniczne podstawki (co ważne nie tylko okrągłe!), elementy terenu, zestawy do konwersji oraz kilka figurek. Jak na początkowe etapy działalności asortyment jest spory a ceny bardzo przystępne. Nawet jeśli recenzowany przeze mnie produkt nie jest tym, którego poszukujesz, to oferta jest tak bogata, że na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Chcąc nieco urozmaicić to, na czym staną moi bohaterowie do Mortal Gods, postanowiłam kupić odpowiednie, 32 mm okrągłe podstawki z wyrzeźbionymi na nich greckimi motywami. Produkt dostajemy w woreczku strunowym wraz z ulotką. Sam materiał z jakiego podstawki są wykonane to twarda, szara żywica. Rzeźba jest bardzo czytelna i wyraźna. Na podstawkach znajdziemy też kilka elementów dodatkowych np.: czaszki. Brzegi podstawki zostały wykończone w taki sposób, że jej dół spokojnie spasuje się z trayem (ewentualne nierówności można łatwo wyrównać pilniczkiem albo papierem ściernym) a góra jest lekko poszarpana, by wyglądała na odłamany fragment jakiejś większej płyty.

Podsumowując, za cenę około 20 zł mamy komplet 4 podstawek, których wystarczy by wszyscy lordowie i bohaterowie z zestawu podstawowego Mortal Gods dostali swoje sceniczne podstawki. Stosunek kwoty do jakości jest bardzo korzystny. Produkt jest pancerny, dobrze wykonany (ostra rzeźba!) i utrzymuje klimat antycznej Grecji. A gdyby ktoś był zainteresowany to podstawki można kupić TUTAJ.

Na koniec, zapraszam do galerii produktu.


Proste opakowanie, a jak umiejętnie otworzymy to i woreczek na bitsy zostanie.

Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze