Armie Apokalipsy oraz Poza Czasem za darmo na DriveThruRPG!

Dzień dobry,

dzisiaj na DTRPG pojawił się kolejny system od Game Machinery. Tym razem to Armie Apokalipsy!
Rzadko zdarza mi się publikować po dwa wpisy dziennie. Jednakże jest to sytuacja, w której warto złamać pewne reguły gry i roznieść wieści w świat. Ostatnimi czasy reedycji, wznowień i ponownego ujrzenia światła dziennego doczekuje się wiele gier zarówno planszowych, jak i fabularnych. W maju odbędzie się premiera nowe edycji Mage Knighta, niedawno wznowienia doczekał się Kemet. O nowej edycji Warhammera RPG słyszał już chyba każdy, kto w miarę aktywnie śledzi społeczność "gier wszelakich".

Nie inaczej ma się sprawa z grami wydawnictwa Menhir, obecnie znanego pod nazwą Game Machinery. Ostatnio udostępnili oni w wersji cyfrowej Poza Czasem - system rpg w klimacie celtyckich legend. Dzisiaj takiej publikacji doczekały się Armie Apokalipsy (wraz z dodatkami w postaci m.in kart postaci, archiwalnych artykułów, dodatkowych pomocy).

Obydwa systemy można za darmo dostać na stronie DriveThruRPG. Nie dość, że systemy zacne (chociaż nie dla każdego) to jak mawiają starożytni: "w tej cenie warto!".

Poza Czasem -> TUTAJ.
Armie Apokalipsy -> TUTAJ.


Nawet mając papierowe egzemplarze i tak pobrałam z DTRPG pliki PDF.


Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze