Alienowa podstawka 50 mm od Alien Lab Miniatures.

Dzień dobry!

Dzisiaj przyjrzymy się alienowej podstawce od Alien Lab Miniatures.

Poprzednio zrecenzowałam Greckie Podstawki oraz Menhir.

Podstawkę rodem z gniazda obcego wygrał mój mąż na 6. łódzkim spotkaniu z Kings of War. A ponieważ jest on fanem filmów Scott'a od razu przypadła mu ona do gustu.

Podstawkę dostajemy zapakowaną tak jak wszystkie inne produkty z Alien Lab Miniatures: w woreczku strunowym wraz z ulotką. Materiał wykonania to wysokiej jakości twarda żywica. Rzeźba jest czytelna i wyraźna, chociaż nie aż tak mocno zaznaczona, jak miało to miejsce w przypadku greckich podstawek. Jednakże pomimo tego, jest tu masa detali. Pnącza, żyłki, pęknięcia, twarz z wystającymi mackami. Jest na czym oko zawiesić. Spód podstawki jest na tyle gładki, że nie wymagał żadnej dodatkowej obróbki, bez problemu dało się go umieścić w odpowiedniej wielkości trayu z 3 mm HDFu.

Podsumowując, za cenę około 16 zł mamy otrzymujemy ładną, dużą, 50 mm okrągłą podstawkę, doskonale pasującą do np.: do tyranidów. W sam raz nadaje się, gdy chcemy ładną podstawkę pod np.: jakiegoś bohatera, a sami nie mamy pomysłu, jak ją wykonać.

Na koniec, zapraszam do galerii produktu.
Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

  1. Rzeczywiście dosyć mało wyraźna jak na Alien Lab, aczkolwiek ta głowa super. Więcej bym ich tu dała 😀

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Głowa jest mega! Też uwielbiam ten element na podstawce. Całość może nie jest aż tak mocno wyrzeźbiona jak inne ale też chyba w przypadku tych żyłek i pnączy nie miałoby sensu mocniej je zaznaczać. Ma być subtelnie i strasznie :-D

      Usuń

Publikowanie komentarza