Rocznicowy M24 Chaffee!

Dzień dobry!

Pragnę na samym początku nadmienić, że dzisiejszy wpis blogowy będzie mocno prywatny. Jeżeli szukasz tutaj drogi Czytelniku czegokolwiek, związanego z modelarstwem to ta notatka srogo Cię zawiedzie. Dlatego od razu przepraszam za jej charakter, jednakże są czasem w życiu rzeczy, o których po prostu trzeba napisać. Za to postaram się treściwie i krótko. Twardo i bez przynudzań.

Jak wielu z Was zaraziło swoją pasją drugie połówki? Albo trafiło na takie co to "też się interesują"? Moja przygoda z modelami w tej formie, w jakiej panuje obecnie nigdy by tak nie wyglądała, gdybym nie spotkała w swoim życiu człowieka, z którym wczoraj miałam pierwszą rocznicę ślubu. Tak, mowa tu o moim ukochanym i jedynym Mężu. Dziękuję Ci!

Dziękuję, że dzięki Tobie mogłam po raz pierwszy spróbować zagrać w Battla.
Dziękuję, że to Ty okazałeś się tym, co wykupił połowę zapasów Neuroshimy Tactics ze znanego sklepu na R, w chwili, gdy sama polowałam na tamte figurki.
Dziękuję za to, że pomogłeś mi wejść do świata figurek i dałeś się w nim zakręcić bardziej, niż sam byś się tego spodziewał.
Dziękuję, że po prostu ze mną jesteś.

Teraz pytanie do męskiej części publiczności - przyznajcie się, która z Waszych żon ucieszyłaby się z Chaffee'go jako prezentu na rocznicę ślubu? :-D
Kocham Cię Mężu!
Za Skavenblight!
Viluir

Komentarze

Publikowanie komentarza